Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині триває набір до контрактного війська

На Хмельниччині триває набір до контрактного війська

На Хмельниччині триває набір до контрактного війська

До контрактної військової служби в 10 окрему гірсько-штурмову бригаду (дислокація м. Коломия) запрошують жителів Хмельниччини: чоловіків (віком до 35 років, у пріоритеті водіїв категорій В, С) та жінок, з досвідом військової служби та без нього.

– Якщо людина раніше не служила у військах, то вона підписує контракт на 3 роки (це включає навчання та, безпосередньо, саму службу). Якщо досвід є, то це питання вирішуємо індивідуально, – коментують представники ВЧ.

Залежно від посади та звання, військовим обіцяють грошове забезпечення від 12 тисяч гривень на рівні десантно-штурмових військ.

Це на 23% вище, ніж в інших бригадах, – говорять військові. – Також надається страхування, забезпечення безкоштовним житлом, отримання статусу учасника бойових дій та отримання пільг, встановлених законом.

При підписанні першого контракту гарантують одноразову грошову допомогу, а також підйомну допомогу (адже служба проходить за більш, ніж 50 км від дому). Окрім того, в розмірі одного грошового забезпечення – оздоровчі виплати.

Для немісцевих військовиків надається місце в гуртожитку на території частини. Бригада здійснює ротаційні виїзди на Схід. Тим, хто бере участь в ООС, начисляють доплати. Щорічно військові отримують оплачувану 30-денну відпустку і ще 14 днів (або компенсацію за них) для учасників ООС.

За деталями звертайтесь за номерами телефонів: +38 (050) 024 86 80, +38 (063) 939 25 78 (Віктор).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.