Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині карантинні обмеження стають суворішими для невакцинованих

На Хмельниччині карантинні обмеження стають суворішими для невакцинованих

На Хмельниччині карантинні обмеження стають суворішими для невакцинованих

Від сьогодні, з 6 грудня 2021 року, карантинні обмеження стають жорсткішими для невакцинованих, як у «жовтих», так і в «червоних» регіонах. При цьому, перебуваючи на вулиці, громадяни повинні мати при собі документи. Такі правила карантину в Україні вступили в дію згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Громадяни, які не отримали принаймні одне щеплення проти Covid-19, або не мають негативного тесту чи сертифікату про одужання, у жовтому рівні епідемічної небезпеки не зможуть: брати участь у проведенні будь-яких масових заходів (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних та інших); відвідувати кінотеатри та інші заклади культури, спортивні зали, фітнес-центри, басейни; користуватися послугами суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування: барів, ресторанів, кафе тощо.

– Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів у “жовтому” та “червоному” рівнях не обмежується, проте, обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил: носіння маски та дотримання дистанції 1,5 м, – зазначили в Кабміні.

Крім того, бізнес має перевіряти у відвідувачів ковід-сертифікати. Після зчитування QR-коду на смартфоні відображається статус Covid-сертифіката: чинний або нечинний. Без перевірки та зчитування сертифікат не вважається перевіреним.

У випадку відсутності у відвідувачів чи співробітників необхідних документів, власника закладу можуть оштрафувати на суму від 34 тис. до 170 тис. гривень, – додали в Кабміні.

Нагадаємо, що термін дії «жовтого» сертифіката про перше щеплення з 6 грудня – лише 30 днів. Раніше він був чинним 120 днів.

Також читайте:

Потрібен сертифікат, а “Дія” не діє: у МОЗ пояснюють, що робити

На Хмельниччині викрили турагенцію, яка видавала “липові” COVID-сертифікати

Андрій Нечипорук: як та де можна отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію у Шепетівському районі

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.