Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині триває різдвяне святкування: парад вертепів та фестиваль «Подільська Маланка»

На Хмельниччині триває різдвяне святкування: парад вертепів та фестиваль «Подільська Маланка»

На Хмельниччині триває різдвяне святкування: парад вертепів та фестиваль «Подільська Маланка»

На Хмельниччині до святкування Різдва організували найрізноманітніші заходи, пов’язані з традиційними українськими звичаями та обрядами.

Зокрема 8 січня у місті Хмельницький біля ТЦ «Дитячий світ» розпочнеться парад вертепів. Далі дійство попрямує центральною вулицею Проскурівська до головної сцени Різдвяного ярмарку. А там запланована розважальна програма.

Вчора сотні мешканців та гостей міста долучитися до загальноміського вертепу та святкової коляди «Христос народився, Славімо Його!». Дуже багато співали колядок, виконували різдвяні обряди, танцювали, – розповідають у Кам’янець-Подільській міській раді.

Також у міськраді додали, що 11 січня в Кам’янці-Подільському жителів громади та гостей очікує одне з найколоритніших свят місяця – фестиваль «Подільська Маланка». Свою участь вже підтвердили 18 колективів Хмельниччини з різних територіальних громад: Кам’янець-Подільської, Орининської, Слобідко-Кульчиєвецької, Китайгородської, Староушицької, Маківської, Новоушицької, Гуківської, Смотрицької. А це – більш, ніж 250 учасників.

Всі вони пройдуть святковою ходою з піснями, імпровізованими забавами та оркестром від міського будинку культури до парку Героїв Євромайдану. Старт о 11:40 біля МБК по вулиці Шевченка. Учасники водитимуть козу, колядуватимуть, боротимуться з “підступним чортом”, – зазначають у Кам’янець-Подільській міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.