Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » В Ізяславській громаді 95-річний ювілей відсвяткувала Надія Федорівна Денисюк

В Ізяславській громаді 95-річний ювілей відсвяткувала Надія Федорівна Денисюк

В Ізяславській громаді 95-річний ювілей відсвяткувала Надія Федорівна Денисюк

Надія Федорівна Денисюк – найстарша мешканка села Мислятин, що в Ізяславській міській громаді Шепетівського району, – носій його пам’яті та історії. В останній день року довгожителька відсвяткувала 95 років.

Із цією визначною подією ювілярку прийшли привітати староста сіл Мислятин, Лопушне, Більчин, Більчинка Ірина Гордієнко, представники ТОВ КА «Укрелітагро» та місцеві жителі.

У цей день поруч із Надією Федорівною була найрідніша та близька людина – син, який шанує та піклується про свою вже літню матір.

Ювілярка із задоволенням розповіла про свій життєвий та трудовий шлях. Адже чимало довелося пережити на довгій ниві свого життя: дитинство і юність пройшли в роки Голодомору та Другої світової війни, у післявоєнний час працювала бухгалтеркою в місцевому колгоспі, самотужки виховувала двох синів, один із яких передчасно помер. За 95 років доля дарувала їй безліч щасливих моментів, але були і негаразди, які загартували в ній дух непохитної жінки. Але попри все Надія Федорівна не втратила почуття гумору, – зазначають в Ізяславській міській раді.

Поділилась ювілярка і секретом свого довголіття, який вбачає у тому, що потрібно завжди бути задоволеною роботою та життям, своїм оточенням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.