Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині тривають перевірки: як у регіоні дотримуються протиепідобмежень

На Хмельниччині тривають перевірки: як у регіоні дотримуються протиепідобмежень

На Хмельниччині тривають перевірки: як у регіоні дотримуються протиепідобмежень

Учора, 8 січня, на Хмельниччині Держпродспоживслужби перевірили 121 локацію. Це 10 закладів громадського харчування, 61 об’єкт торгівлі продтоварами, 26 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 7 агропродовольчих ринків та 17 інших об’єктів. Про це повідомляють на сайті Хмельницької ОДА.

На 6 із перевірених об’єктів знайшли порушення. Фахівці розробили пропозиції щодо усунення цих порушень та передали інформацію для подальшого реагування органам місцевого самоврядування. Також із двох порушень передали інформацію до підрозділів ГУ Національної поліції. У всіх місцях перевірки провели профілактичні бесіди.

Також тривали перевірки Патрульною поліцією. За добу перевірили 48 маршрутних транспортних засобів та 38 транспортних засобів й 61 особу, які в них перебували.

Окрім цього, здійснили 44 патрулювання прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків; 41 раз проведено поверхневий огляд громадян та перевірку документів; 36 разів перевірено заклади з масовим перебуванням людей (кінотеатри, заклади громадського харчування, фітнес центри та ін.).

Упродовж 8 січня поліціянти регіону склали 76 адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.