Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Вакцинація педагогів: яка ситуація наразі та скількох працівників відсторонено від роботи

Вакцинація педагогів: яка ситуація наразі та скількох працівників відсторонено від роботи

Вакцинація педагогів: яка ситуація наразі та скількох працівників відсторонено від роботи

В Україні майже 91% педагогів отримали дві дози вакцини проти коронавірусу. Про це інформує Міністерство освіти України. Зокрема досі не отримали щеплення 2,7% працівників закладів загальної середньої освіти.

Наразі повний цикл вакцинації пройшли майже 91% працівників сфери освіти, ще 5,3% очікують на другу дозу двофазної вакцини, – зазначив Сергій Шкарлет, міністр освіти.

Щодо шкіл, то 2,7% працівників закладів загальної середньої освіти ще не приєдналися до вакцинальної кампанії. З них більше 9,3 тисяч мають підтверджені медичні протипоказання, що складає 1,4% від загальної кількості. Найбільше таких освітян у Львівській (1095 осіб), Одеській (1035 осіб) і Рівненській (853 особи) областях.

Колеги, ми знаходимося за крок до мети, тому черговий раз підкреслюю, що вакцинація залишається єдиним і найдієвішим способом знизити ризики захворювання на COVID-19 та убезпечити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби, – додав Сергій Шкарлет.

За словами міністра, наразі 4 школи в Україні працюють дистанційно. Відстороненими залишаються 0,6% від загальної кількості працівників шкіл.

Також читайте:

Відсторонення від роботи без збереження зарплати: у МОЗ визначили список професій, для яких вакцинація від COVID-19 є обов’язковою

Вагітні та діти: як проходить вакцинація від СОVID-19 на Хмельниччині

Примусова вакцинація у дитбудинках та народна медицина лікує туберкульоз: у МОЗ спростували поширені фейки

Вакцинація дітей від COVID-19: МОЗ дозволило проводити щеплення з 12 років

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.