Середа, 5 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині у сфері освіти виявили фінансові порушення на суму в 14,6 млн грн

На Хмельниччині у сфері освіти виявили фінансові порушення на суму в 14,6 млн грн

На Хмельниччині у сфері освіти виявили фінансові порушення на суму в 14,6 млн грн

Упродовж шести місяців 2021 року аудиторами Хмельниччини проведено 178 контрольних заходів з перевірки витрачання державних та комунальних ресурсів.

У результаті виявлені порушення законодавства, що призвели до недоотримання бюджетами усіх рівнів, підприємствами, установами та організаціями області належних доходів. Також є незаконне і нецільове витрачання та недостача ресурсів на загальну суму в 28,9 млн гривень.

У Хмельницькій ОДА зазначають, що за матеріалами управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, найсуттєвіші фінансові порушення знайшли у сфері освіти – 14,6 мільйонів гривень.

Загалом, із виявлених протягом першого півріччя сум фінансових порушень, що призвели до втрат, на сьогодні не усунуто 64, 8%. Значні суми залишаються не усунутими за наслідками ревізій, проведених у Нетішинському професійному ліцеї (7,9 млн грн), управлінні освіти Кам’янець-Подільської міської ради (3,6 млн грн), секторі освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації (1,4 млн грн), – зазначають у Хмельницькій ОДА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.