П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині ув’язнили домашнього кривдника

На Хмельниччині ув’язнили домашнього кривдника

На Хмельниччині ув’язнили домашнього кривдника

Чоловік системно, а також і перед дітьми, знущався зі своєї екс-дружини: бив, залякував, погрожував та вживав нецензурну лайку. 45-річного кривдника із Теофіпольщини притягували до адмінвідповідальності неодноразово, однак його це не зупинило.

Минулоріч, у вересні, рішенням Волочиського районного суду чоловікові присудили 3 роки обмеження волі зі звільненням від відбування цього покарання із іспитовим строком. Прокуратура подала на апеляцію:

За принципової позиції прокурорів, 13 січня Хмельницький апеляційний суд засудив домашнього насильника до 5 місяців арешту, – повідомив начальник відділу організації і забезпечення підтримання публічного обвинувачення в суді Олексій Луговий. 

Наразі рішення суду набрало законної сили.

Зазначимо, що домашнє насильство – це не лише ляпаси, стусани та побої. Це й економічне (позбавлення житла, їжі, заборона навчатись чи працювати або, навпаки, примус до певної роботи), сексуальне (примус до небажаних статевих контактів, їх форм), психологічне (приниження, словесні образи, погрози, заборона комунікації) насильства. Працівники соціальних служб району закликають: якщо Ви або хтось із Ваших знайомих є жертвою домашнього насильства, звертайтесь за консультаційною, юридичною чи психологічною допомогою.

Популярні пости