Середа, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині відновив роботу Університет третього віку: літні студенти відвідують понад 22 факультети

На Хмельниччині відновив роботу Університет третього віку: літні студенти відвідують понад 22 факультети

На Хмельниччині відновив роботу Університет третього віку: літні студенти відвідують понад 22 факультети

На базі Хмельницького терцентру соціального обслуговування після зимових канікул відновив свою роботу Університет третього віку. Загалом в цьому університеті з 17 січня відновили роботу 22 факультети. Новинкою 2022 року будуть заняття з аеробіки.

Зокрема вже цьогоріч студенти слухали лекцію з польської мови та живопису.

Заняття з польської мови в Університеті третього віку відвідує майже півсотні студентів, поділених на 4 групи, з яких 3 навчається офлайн, а 1 – онлайн. Хмельничани, які відвідують лекції, кажуть, що за 45 хвилин встигають і теорію пройти, і правильної вимови повчитися, – розповідають в університеті.

У закладі вивчають історію України, фольклор, психологію, опановують смартфон та комп’ютер, співають та шиють. Також працює факультет італійської мови та основ християнської етики, куди запрошують осіб віком 60+, які проживають в обласному центрі та мають пенсійне посвідчення.

Зазначимо, що у Хмельницькому навчальний заклад для тих, хто хоче здобути нові знання у поважному віці, діє з 2017 року. Відтоді його студентами стало понад 1300 осіб. Наразі в університеті навчається майже 400 хмельничан. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.