П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині виділять 109 мільйонів гривень, аби надавати кредити для житла на селі

На Хмельниччині виділять 109 мільйонів гривень, аби надавати кредити для житла на селі

На Хмельниччині виділять 109 мільйонів гривень, аби надавати кредити для житла на селі

Цільову регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім», яка розрахована на 8 років, затвердили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації. Відповідний наказ 12 травня підписав начальник ОВА Сергій Гамалій.

Метою програми є допомога внутрішньо переміщеним особам мати власний дім на селі. Також націлена на створення комфортних умов сільського населення Хмельниччини, підтримку сільських сімей, розширення інвестування, закріплення кадрів у сільській місцевості, створення умов для збільшення доходів та підвищення економічної активності регіону. Крім того, має на меті покращити демографічну ситуацію в селі, істотно зменшити відтік молоді,- зазначають в Хмельницькій ОВА.

На фінансування цієї програми закладено 109 600 000 гривень. З них 63 300 000 гривень виділять із державного бюджету, 25 100 000 гривень — з обласного, у співфінансуванні з місцевими тергромадами в сумі 21 200 000 гривень.

Кошти виділятимуться шляхом надання довгострокових пільгових кредитів тим, хто бажає збудувати або придбати власну оселю у сільській місцевості, – зазначають в установі.

Також в адміністрації наголошують, що виконання програми «Власний дім» дасть змогу покращити житлові умови близько 390 сільським (або тим, хто бажає у селі оселитися) сім’ям збудувати, добудувати і придбати 295 сучасних житлових будинків загальною площею приблизно 26 460 квадратних метрів. Прокладання вуличних газопроводів і водогонів забезпечить газифікацію та водопостачання, у майбутньому – підключення до цих інженерних мереж близько 95 будинків.

Лише цьогоріч, згідно з програмою, заплановано закупити 15 будинків, побудувати або добудувати 17 осель, підключити 9 садиб до інженерних мереж. На це передбачено 14 500 000 гривень, – додають в ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.