Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині визначали кращого начальника караулу

На Хмельниччині визначали кращого начальника караулу

На Хмельниччині визначали кращого начальника караулу

Нещодавно на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області відбувся конкурс “Кращий начальник караулу”.

У заході взяли участь понад 30 рятувальників, які прибули до обласного центру з пожежно-рятувальних підрозділів Хмельниччини. Змагалися учасники у трьох номінаціях: “Кращий молодий начальник караулу”, “Кращий начальник караулу з охорони населених пунктів” та “Кращий начальник караулу пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів”.

Конкурс проводиться щорічно та складається з двох етапів – теоретичного та практичного. Він є своєрідним іспитом для надзвичайників, де кожен має змогу продемонструвати свою майстерність та готовність діяти за призначенням.

Під час теоретичної частини офіцери ДСНС виконували тестові завдання з дисциплін, що опановували протягом навчального року в системі службової підготовки, та розв’язували задачі з пожежної практики.

На практичній частині учасники проявляли свої найкращі професійні вміння та навички: в’язати подвійну рятувальну петлю, одягнувши її на потерпілого; якомога швидше одягати захисний одяг та спорядження; закріпити рятувальну мотузку на конструкцію тощо.

Кожен боєць продемонстрував свою спритність у підніманні штурмовою драбиною на 4 поверх, а за допомогою триколінної висувної драбини – у вікно третього поверху навчальної башти.

Отож, у підсумку першість у конкурсі за звання “Кращий начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів” отримав Анатолій Сидельник із м. Кам’янець-Подільський.

У номінації “Кращий начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів” переміг Володимир Касянчук із м. Нетішин.

Звання “Кращий молодий начальник караулу” отримав Олександр Бегаль з м. Хмельницький.

Переможці в номінаціях представлятимуть Хмельниччину на Всеукраїнських змаганнях.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.