Середа, 1 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині запроваджують субсидії «по-новому»

На Хмельниччині запроваджують субсидії «по-новому»

На Хмельниччині запроваджують субсидії «по-новому»

Для надання якісних послуг з призначення та виплати житлових субсидій та пільг мешканцям Хмельницької області, всім постачальникам (надавачам) комунальних послуг, а саме: виконавцям комунальних послуг, управителям багатоквартирних будинків, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, необхідно до 01.01.2023 зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

– Для реєстрації на веб-порталі, як надавач житлово-комунальних послуг, необхідно надати кваліфіковані сертифікати відкритих ключів відповідальних осіб, які будуть здійснювати опрацювання інформації, необхідної для призначення та розрахунку житлових субсидій та пільг, – зазначають у Хмельницькій обласній державній адміністрації.

Сертифікати можна надіслати на електронну адресу головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області: post@km.pfu.gov.ua

Після реєстрації сертифікату в програмних комплексах Пенсійного фонду України посадовій особі буде наданий доступ до особистого кабінету надавача послуг на веб-порталі Пенсійного фонду України, – додають в установі.

Інформаційні матеріали щодо роботи в кабінеті надавача послуг на веб-порталі розміщено за посиланням: http://surl.li/dxzjt. Телефон для довідок: +380 (382) 75-27-40.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.