Четвер, 26 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Що на полицях шепетівських дитячих бібліотек можна прочитати взимку

Що на полицях шепетівських дитячих бібліотек можна прочитати взимку

Що на полицях шепетівських дитячих бібліотек можна прочитати взимку

Тривалі блекаути дають нам змогу переосмислити читання як хобі для себе та наших дітей. А їм особливо важливо відчувати зимову і казкову атмосферу. Такі книги, кажуть у дитячих бібліотеках, вони мають і запрошують дітей в гості. Сьогодні у рубриці “Що на полиці” ми говоримо про книги для зимового читання, які можна взяти у бібліотеках Шепетівки.

У місті Шепетівка працює дві дитячі книгозбірні: “Бібліотека для дітей”, що у будинку культури, та “Бібліотека для дітей та дорослих №2”, що у районі залізничного вокзалу.

Шепетівська міська бібліотека для дітей

У бібліотеці для дітей, каже її директорка Алла Назарова, минулого року вони отримали декілька десятків примірників від Інституту Української книги.

– Маємо чим здивувати молодших та старших читайликів, – каже пані Алла,- адже, окрім цих книг, у нас є комікси, тематичні видання та періодика.

Мають у бібліотеці що запропонувати і для зимового читання. Серед того, що можна записати у свій формуляр:

Анотація:

Далеко в горах, надійно сховане від людського ока, дістало прихисток поселення різдвяних ельфів, тих маленьких майстрів, які щороку готують подарунки для малечі та споряджають Санту в навколосвітню подорож. Але несподівано Різдво опиняється під загрозою! Чи вдасться його врятувати? І до чого тут кумедна такса? Нумо розгортати сторінки цієї яскравої книжки й поринати в казкову атмосферу свята!


Анотація:

Шусть і Шуня прикрасили ялинку печивом, але воно все пропало! А невдовзі Шустеві стало дуже зле. Здогадуєтесь чому?

З цією дотепною оповідкою можна повправлятися в лічбі та повчитися чесності й доброти.


Анотація:

«Різдво – це коли всі приносять мені подарунки», – пояснює сова маленькому зайчикові, і той одразу ж ділиться почутим із рештою лісових мешканців. І от уже всі звірі майструють дарунки для сови. Коли ж ті нарешті готові, одна за одною трапляються халепи…
Весела історія про те, як дарувати подарунки.

Ці та інші книги можна взяти в абонементі Шепетівської дитячої бібліотеки.

Виставка книг для зимового читання у Бібліотеці для дітей

Шепетівська міська бібліотека для дітей та дорослих №2

Дитячою та дорослою літературою минулого року поповнився і фонд “Шепетівської міської бібліотеки для дітей та дорослих №2”. У цьому тексті ми розповідали про те, які цікавинки тепер є у книгозбірні. Там, розповідають бібліотекарки, вже на повну вирує святкова атмосфера.

– Традиційно, наша бібліотека готує тематичні фотозони, – кажуть у закладі. – Таких атмосферних зимових локацій ми маємо декілька. Для абсолютного занурення у ці емоції можна взяти для читання взимку і тематичну книгу.

Серед тих, що є у бібліотеці, – класичні твори, як-от “Лускунчик” чи “Різдвяна пісня у прозі”. Є й нові літературні імена:

Анотація:

Книга «Коли сніг пахне мандаринками» являє собою збірник історій декількох українських авторів. Кожна розповідь сповнена таємничим духом Нового року та Різдва. Це час, коли люди бажають вірити в найрізноманітніші дива, а також в здійснення своїх найпотаємніших бажань. Але що ж робити, коли ми вже подорослішали? Чи зможемо ми відчувати святкову магію й надалі? Як же не хочеться перестати радіти запаху мандаринок, які так піднімають настрій у холодну пору.


Анотація:

Завтра вже Різдво. Лаура та її молодший братик Томі не можуть дочекатися свята. Цього року вони разом з мамою і татом збираються відзначати Різдво у тітки Марти. Але не так сталося, як гадалося. Дорогою в них ламається автомобіль і доводиться повертатися додому. «І як ми тепер зустрінемо Різдво?» — запитує Томі. Відповідь шукайте в цій чудово ілюстрованій книзі, яка розповість вам дивовижну різдвяну історію.


Анотація:

У Батечки Різдва майже все готово для наступного кругосвітнього рейду з подарунками. Але чогось не вистачає, в повітрі забракло магії. Батечко Різдво запізнюється і дівчинка Амелія втрачає останні сподівання. Бо важко не втрачати надію, коли все геть погано.

А в цей час Ельфгельм потерпає від нападу тролей. Чи всі ці нещастя випадкові? Чи хтось прикладає зусиль, аби нашкодити Різдву? Різдво треба рятувати!

Більше книг – у Бібліотеці для дітей та дорослих №2.

Герої тексту в соцмережі:

Головне фото: foreverboundadoption.org
Анотації: knigogo та Книгарня “Є”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.