Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині здійснено понад 200 рейдів у пошуках браконьєрів

На Хмельниччині здійснено понад 200 рейдів у пошуках браконьєрів

На Хмельниччині здійснено понад 200 рейдів у пошуках браконьєрів

Державна лісова охорона Хмельницького лісомисливського господарства патрулює угіддя цілодобово. Зокрема, під час сезону полювання 2021 року проведено майже 200 рейдів та складено 14 протоколів на порушників правил полювання. В основному порушення полягали в полюванні без належних документів, у заборонений час та в заборонених для полювання місцях.

В обласному лісгоспі браконьєрам нагадують, що полювання в незаконний час, нез0аконному місці й без відповідних документів може обійтися їм у чималу суму.

 Максимальний штраф без добування диких тварин становитиме 1 020 грн, а з добуванням диких тварин або за порушення, вчинене повторно протягом року, буде становити від 1 020 до 2 040 грн зі сплатою збитків за незаконно добутих тварин, а також з можливою конфіскацією зброї, позбавленням права полювання до 3 років (згідно зі ст. 85 Адмінкодексу), – зазначають у Хмельницькому лісомисливському господарстві.

У випадку порушення правил полювання, якщо це завдало істотної шкоди, а також у випадку незаконного полювання в заповідниках, або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України, може бути відкрита кримінальна справа згідно зі ст. 248 Кримінального кодексу України.

Популярні пости