Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельницькій АЕС здійснюється добудова енергоблока №3

На Хмельницькій АЕС здійснюється добудова енергоблока №3

На Хмельницькій АЕС здійснюється добудова енергоблока №3

За ініціативи т.в.о. президента ДП “НАЕК “Енергоатом” Петра Котіна нещодавно було проведено засідання штабу з добудови третього енергоблока ХАЕС.

Під час організованої наради керівник компанії вислухав звіти про хід підготовчих робіт. Фахівці надали роз`яснення, що продовжується будівництво дренажної насосної станції, триває проведення техніко-економічного аналізу з вибору схеми охолодження нових енергоблоків і розрахунок водогосподарського балансу по річці Горинь.

На майданчику Х-З працюватиме будівельний кран, що, в свою чергу, дозволить будівельникам вести роботи у зимовий період.

Тепер у штабі, який постійно працюватиме на майданчику Х-3, у майже щоденному режимі фахівці будуть обговорювати всі поточні проблеми будівництва та оперативно ухвалювати необхідні рішення, – повідомив керівник компанії.

На даний час виконано ряд робіт з облаштування внутрішнього та тимчасового зовнішнього електропостачання споруд та відкачування води з реакторного відділення енергоблока №3.

За результатами державних експертиз, стан основних залізобетонних конструкцій будівель на енергоблоці №3 відповідає усім відповідним вимогам.

Головне завдання, яке постапив перед собою Петро Котін, – це до 1 жовтня цього року закінчити всі підготовчі роботи. Сюди входить: формування висококваліфікованого персоналу, складання плану послідовного виконання робіт на майданчику енергоблока №3, облаштування будівельно-монтажної бази.

Як тільки буде ухвалений Закон про будівництво Х-3 і Х-4, у нас все буде рухатися дуже швидко, – запевнив керівник Енергоатома. – Всі експертизи у нас є, потрібно лише отримати підвердження від Держатомрегулювання.

Для довідки:

Проєкт будівництва Хмельницької АЕС передбачав зведення чотирьох енергоблоків. Тому вже під час пуску першого енергоблока станції підготували майданчики з відповідною інфраструктурою ще для трьох. Зокрема, комплекс гідротехнічних та загальностанційних споруд, спецкорпус тощо.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.