Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На кордоні між Україною та Польщею в чергах – 2500 вантажівок

На кордоні між Україною та Польщею в чергах – 2500 вантажівок

На кордоні між Україною та Польщею в чергах – 2500 вантажівок

У Польщі блокування шести пунктів пропуску триває. Наразі на кордоні в бік України в чергах стоять близько 2500 вантажівок. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Польські фермери-протестувальники продовжують обмежувати рух для вантажівок автодорогами, які ведуть через пункти пропуску:

  • “Дорогуськ – Ягодин”;
  • “Гребенне – Рава-Руська”;
  • “Медика – Шегині”;
  • “Зосин – Устилуг”;
  • “Долгобичув – Угринів”;
  • “Корчова – Краківець”.
  • Станом на ранок на цих шести напрямках сукупно на території Польщі в бік України очікують на можливість перетину кордону близько 2500 вантажівок, – зазначив речник.

На кордонах зі Словаччиною та Угорщиною рух вантажівок спостерігається, там у чергах стоять по 600 вантажівок.

Демченко нагадав, що:

  • “Вчора на кордоні зі Словаччиною фермери на годину перекрили рух вантажівок, потім його відновили”.

Інформація про повне блокування кордону з 20 лютого від польської сторони не надходила, уточнив речник. Зокрема польський незалежний самоврядний профспілковий союз індивідуальних фермерів “Солідарність” заявив, що 20 лютого буде заблоковано усі прикордонні переходи між Польщею та Україною, а також дороги до залізничних перевалочних станцій і морських портів.

Нагадаємо, що в уряді Польщі хочуть активізувати перевірки товарів, які експортують з України та анонсували посилення контролю на кордоні. Окрім того, польські аграрії 9 лютого знову розпочали блокування декількох пунктів пропуску на польсько-українському кордоні. За словами організаторів страйку з незалежної профспілки фермерів “Солідарність”, блокування доріг біля пунктів пропуску триватиме впродовж місяця, до 10 березня.

А 12 лютого у Польщі заявили, що все українське збіжжя, яке йде транзитом через Польщу до інших країн та портів, на кордоні перевірятимуть польські служби.

Загалом, через блокаду українська економіка зазнала вже мільярда євро збитків, економічні втрати Польщі ще більші.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.