Середа, 24 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Представники Ганнопільської ТГ відвідали Воїнів-земляків, які перебувають на лікуванні у Вінниці

Представники Ганнопільської ТГ відвідали Воїнів-земляків, які перебувають на лікуванні у Вінниці

Представники Ганнопільської ТГ відвідали Воїнів-земляків, які перебувають на лікуванні у Вінниці

Напередодні представники Ганнопільської ТГ, зокрема голова громади Маргарита Медведюк, перша заступниця сільського голови Валентина Поногайбо та фахівчиня соціальної сфери Валентина Войтюк вирушили до міста Вінниця, щоб відвідати у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону поранених Воїнів-земляків.

  • Для покращення лікування та перебування поранених військовослужбовців від жителів нашої громади були закуплені медикаменти, а також зібрані індивідуальні бокси зі смаколиками для 60 військових, – зазначила очільниця громади Маргарита Медведюк.

У кожен бокс поклали: дитячі малюнки і листівки, сік, яблука, банани, мандарини, сир, цукерки, печиво, чай, йогурти, а також домашню випічку, приготовану учасниками освітнього процесу Ганнопільщини.

  • На цю поїздку використали 36 850 гривень. Нехай Захисники одужують! Надіємось, що наша маленька увага принесе задоволення і хоча б трішки позитиву, – додали у сільській раді.

Крім того, під час перебування у медичному центрі сільська голова Маргарита Медведюк зустрілась з керівником центру Сергієм Пашковським та Уповноваженим Президента з питань реабілітації учасників бойових дій Вадимом Свириденком та ознайомилися з роботою закладу.

  • Усім причетним – щира вдячність! Нехай не згасає в серці надія на наше спільне краще майбутнє під мирним українським небом! – додала пані Маргарита.

Також очільниця громади відзначила, що 6000 гривень надали Івану Слісарчуку, жителю села Клепачі, якому потрібно придбати плитоноску, розгрузку, аптечку, наколінники та інше.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.