Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На одному з оборонних підприємств Хмельниччини торгували обладнанням для виготовлення наркотиків

На одному з оборонних підприємств Хмельниччини торгували обладнанням для виготовлення наркотиків

На одному з оборонних підприємств Хмельниччини торгували обладнанням для виготовлення наркотиків

Правоохоронці Хмельницької області затримали злочинну групу. До її складу ввійшли працівники підприємства оборонно-промислового комплексу, які використовували у своїй діяльності наркотики, займались їх продажем стороннім особам як на території області, так і за її межами.

Крім цього, на підприємстві було виявлено порушення умов зберігання необлікованих прекурсорів, які використовуються у злочинній діяльності під час виготовлення синтетичних наркотиків.

Також працівники поліції задокументували ряд фактів збуту підозрюваними зазначених речовин.

За даними фактами здійснюється розслідування у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), ч. 1, 2 ст. 312 (викрадення, привласнення, вимагання прекурсорів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 320 (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.