Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На Півночі Хмельниччини діятиме платформа для жертв домашнього насилля

На Півночі Хмельниччини діятиме платформа для жертв домашнього насилля

На Півночі Хмельниччини діятиме платформа для жертв домашнього насилля

Мені здається” – анонімний онлайн щоденник для жертв домашньго насилля. Цю платформу створили в Інституті когнітивного моделювання та Фонді “Маша” за підтримки Товариства Червоного Хреста України.

На цій платформі кожна людина, що стала жертвою будь-якої форми насилля вдома, може анонімно розповісти свою історію.

Можливість вільно сказати про проблему є першим кроком до звільнення і зцілення. Історії тих, хто пережив подібну ситуацію, можуть дати важливий ковток повітря і сил, щоб вирватися з кола насильства, – коментують творці платформи.

“Мені здається” має не лише вектор психологічної підтримки, адже дає змогу виговоритись та відчути, що жертва не самотня, а й правової просвіти. На сайті є опція “твоя допомога” з номерами гарячих ліній та посиланнями на необхідні сайти. Цей проєкт – старт всеукраїнської просвітницької кампанії “Мені здається” з боротьби з домашнім насильстовом.

На жаль, ця проблема актуальна в нашому суспільстві, – розповідає начальниця відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради Алла Гайдай, – з цією проблемою нам потрібно боротись усім разом не лише в юридичній площині, а й в превентивній.

Для цього у громадах Півночі Хмельниччини діють спеціальні відділи та служби, куди можна звернутись, якщо ви потребуєте допомоги.

Залежно від ситуації, ми надаємо психологічну та юридичну допомогу жертвам домашнього насилля. Також можемо допомогти з влаштуванням тимчасового притулку для жінок та їх дітей, що страждають від домашньго кривдника, – розповідає Алла Гайдай. – Головне у нашій роботі – це безпека та конфіденційність кожної жінки, яка до нас звертається.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.