П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Зразковий фольклорний гурт “Щедрик” зі Славути отримав гран-прі у конкурсі

Зразковий фольклорний гурт “Щедрик” зі Славути отримав гран-прі у конкурсі

Зразковий фольклорний гурт “Щедрик” зі Славути отримав гран-прі у конкурсі

Зразковий фольклорний гурт “Щедрик” під керівництвом Тетяни Маліновської отримав гран-прі на конкурсі Folk Championship, організованим харків’янинами. Про це йдеться на ФБ-сторінці гурту.

Серед учасників були колективи з різних куточків України та з-за кордону. Переможцями Гран-Прі стали:

Це був марафон, який зібрав величезну кількість учасників – 456. Серед них – кращі дитячі і дорослі колективи України. Тому відчуваємо велику гордість від того, що творчість зразкового фольклорного гурту “Щедрик” Славутської школи мистецтв оцінили найвищою нагородою – Гран-прі, – коментує керівниця гурту Тетяна Маліновська.

Фольклорний гурт «Щедрик»

Довідка: Фольклорний гурт «Щедрик» був створений у 2008 році на базі Славутської дитячої школи мистецтв. У складі гурту близько 40 дітей від 5 до 17 років. Також є вокальна та інструментальна групи. Діяльність «Щедрика» полягає у дослідженні, успадкованні та популяризації традиційної культури етнографічної Волині та Поділля. Репертуар гурту складається з обрядів та обрядодійств календарного циклу, побутових піснень, танців, а також традиційної інструментальної музики. «Щедрик» був переможцем та дипломантом Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів України, Польщі, Словаччини, Румунії, Білорусі, Туреччини, Болгарії, Угорщини, Італії та Нідерландів. Також гурт часто бере участь у міських, обласних та регіональних заходах.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.