Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Плужненщині для жителів громади розпочали видавати калій йодид

На Плужненщині для жителів громади розпочали видавати калій йодид

На Плужненщині для жителів громади розпочали видавати калій йодид

У Плужненській територіальній громаді, відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС Плужненської сільської ради, для мешканців розпочали видавати таблетки КІ (калію йодиду).

У 2021 році був створений запас таблеток, який був на пунктах зберігання. Зважаючи на ситуацію в країні, доцільно, щоб таблетки калію йодиду, на випадок радіаційної аварії, зберігалися безпосередньо у населення. Видача таблеток розпочалася з 1 листопада, – зазначили у Плужненській сільській раді.

Також керівництво громади закликає мешканців віком від 0 до 40 років звернутися до свого сімейного лікаря, фельдшера на ФП отримати таблетки калію йодиду разом з інструкцією для застосування препарату.

Нагадуємо, що йодна профілактика – це прийом препаратів стабільного йоду під час радіаційної аварії для захисту щитоподібної залози. Приймати профілактичну дозу потрібно лише після офіційного оповіщення про загрозу забруднення довкілля ізотопами радіактивного йоду та необхідність проведення йодної профілактики, – наголошують у сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.