Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » На Плужненщині оцінюватимуть ефективність проведеної пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

На Плужненщині оцінюватимуть ефективність проведеної пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

На Плужненщині оцінюватимуть ефективність проведеної пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Напередодні у Плужненській громаді відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Плужненській сільській раді.

На засіданні було розглянуто питання щодо проведення відстрілу червоної лисиці для оцінки ефективності проведеної пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, – зазначили у сільській раді.

Зокрема прийняли рішення розробити графік проведення відстрілу червоної лисиці у кількості 5 осіб на території громади для оцінки проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу та, з метою недопущення соціально напруги, провести роз’яснювальну роботу серед населення, аби пояснити суть відстрілу лисиць.

Отож, з 20.11.2023 по 31.12.2023 проводитимуться роботи з добування червоної лисиці виключно на території польових та водно-болотних мисливських угіддях Плужненської ОТГ, на яких проводилась вакцинація, – додали у сільраді.

Популярні пости