П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Ганнопільщина провела в останній шлях Героя, який віддав життя за Україну

Ганнопільщина провела в останній шлях Героя, який віддав життя за Україну

Ганнопільщина провела в останній шлях Героя, який віддав життя за Україну

Ганнопільська громада назавжди попрощалася з Захисником України Паськом Артемом, який до останнього свого подиху виборював незалежність та цілісність Української держави.

Артем народився 17.02.1994 у місті Славута, але зростав у селі Ганнопіль. Тут закінчив школу, після чого здобув професію муляра штукатура в Острозькому вищому професійному училищі. Певний період працював за кордоном, завжди всім допомагав, бо мав золоті руки. Позитивний, щирий, доброзичливий, життєрадісний, надійний, справедливий – саме таким запам’ятають Артема назавжди всі, хто його знав, – розповідає Маргарита Медведюк, голова Ганнопільської громади.

Артем будував плани на майбутнє і до останнього подиху вірив у перемогу України.

Хлопець не встиг створити сім’ю. Доля дала йому так мало, доля не дала звичного багатьом щастя, але встигла забрати життя, яке тривало лише двадцять дев’ять років та обірвалось у бою за щастя інших, – додала Маргарита Іванівна.

Матрос Пасько Артем Вікторович був навідником відділення морської піхоти, відданий Військовій присязі на відданість Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 3 листопада 2023 року біля населеного пункту Кринки Херсонської області.

Дорога встелена квітами, сумні й вологі очі присутніх, кожна втрата Захисника залишає після себе рани, які на покоління збережуть ненависть до ворога, що затіяв цю жорстоку війну. Доземний уклін батькам та родині Героя. Дякуємо за Сина, за його виховання та за його подвиг! – відзначила голова громади.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким людям, друзям, бойовим побратимам, щиро розділяємо з вами гіркий біль від непоправної втрати.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.