П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Плужненщині посадили картоплю, аби забезпечити харчуванням внутрішньо переміщених осіб

На Плужненщині посадили картоплю, аби забезпечити харчуванням внутрішньо переміщених осіб

На Плужненщині посадили картоплю, аби забезпечити харчуванням внутрішньо переміщених осіб

24 лютого змінило всіх. Війну відчув кожен регіон України: до когось російські окупанти зайшли танками, по інших вдарили ракетами. Плужненська громада, що на Хмельниччині, зустріла повномасштабну війну десятками сотень вимушених переселенців та отримала ряд нових викликів.

Думати, розробляти стратегії і прописувати довгі плани часу не було. Тому діяли по ситуації. Приймали сотні переселенців, поселяли у вільних будинках та гуртожитках, збирали речі та продукти харчування, як для воїнів, так і для внутрішньо-переміщених осіб, – розповідає Віталій Мартинюк, голова Плужненської сільської ради.

Крім того, волонтери громади сформували Плужненський благодійний фонд, який й надалі активно працює, аби допомогти потребуючим та українським воїнам. Щоденно на базі навчального закладу місцеві жінки готують смаколики й передають на передову нашим захисникам, мешканці збирають кошти для закупівлі необхідного військового обладнання.

Не забувають у громаді й надалі дбати та допомагати людям, які змушені були тікати від кривавої війни. Зокрема для переселенців на вільних сільськогосподарських землях висаджують городину.

Колектив Плужненського професійного аграрного ліцею провів посадку картоплі, привезеної з Франції, для забезпечення харчування внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території сіл Плужненської громади. Дана акція проведена за ініціативи голови Плужненської об’єднаної територіальної громади Віталія Мартинюка, – зазначають в аграрному ліцеї.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.