П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На Плужненщині у навчальному закладі відкрили пам’ятний стенд Захисникам, які віддали життя за Україну

На Плужненщині у навчальному закладі відкрили пам’ятний стенд Захисникам, які віддали життя за Україну

На Плужненщині у навчальному закладі відкрили пам’ятний стенд Захисникам, які віддали життя за Україну

Напередодні у М’якотівському ліцеї, що на Плужненщині, відбулося відкриття та освячення пам’ятного стенда нашим Захисникам, зокрема випускникам М’якотівської школи: Чепелюку Володимиру, Мамлаю Олександру, Ціосю Леоніду, Гребенюку Володимиру, Федорчуку Олександру, Яремчуку Дмитру.

Вони віддали найдорожче – своє життя, щоб ми жили в незалежній державі. Ми робимо перший крок для увіковічнення імен наших Воїнів, які колись були учнями М’якотівської школи. Відтепер пам’ятні знаки на стіні закладу будуть постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг Захисників рідної Батьківщини, – зазначив Віталій Мартинюк, очільник Плужненської громади.

На відкриття прибули рідні загиблих Героїв, представники влади та духовенства, мешканці громади, діти – ті, кого боронили від ворога Захисники, за чий спокій вони віддали свої життя.

Відкриття розпочалося з молитви та освячення меморіальної дошки Хмельницькою Єпархією ПЦУ.  Організаторами та учнями ліцею було коротко зачитано біографії життя загиблих Воїнів-Захисників. Слова подяки та вшанування пам’яті Героям висловлювали представники влади та дирекція ліцею, – зазначили у громаді.

У глибокій пошані схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв та усіх, хто поклав життя за Україну. Герої не вмирають! Вони стають Ангелами і тримають над нами небо!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.