Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » «Обличчя Героїв»: на Хмельницькій АЕС розмістили фотовиставку Захисників, аби нагадати кожному ціну незалежності

«Обличчя Героїв»: на Хмельницькій АЕС розмістили фотовиставку Захисників, аби нагадати кожному ціну незалежності

«Обличчя Героїв»: на Хмельницькій АЕС розмістили фотовиставку Захисників, аби нагадати кожному ціну незалежності

З нагоди Дня Збройних сил України у холі адміністративно-побутового корпусу Хмельницької АЕС розміщено фотовиставку «Обличчя Героїв».

– Відкриття експозиції на ХАЕС відбулося 1 грудня. На виставці – світлини військових, наших земляків, які захищають Україну від ворога, – зазначила організаторка, волонтерка Катерина Янович.

Відзначимо, що до Дня захисників та Захисниць України виставку презентували у Нетішинському міському краєзнавчому музеї. Початково колекція налічувала 42 фотороботи, пізніше була доповнена, а нині «Обличчя Героїв» – це понад 70 фотомиттєвостей з життя наших Захисників. На Хмельницькій АЕС розміщено першу частину фотовиставки – 32 роботи, згодом експонуватимуться й інші світлини.

– Роздивляючись портрети, можна відчути, яку важливу місію виконують військові, зазирнути за лаштунки воєнного побуту, а також зробити свій внесок у Перемогу та віддячити Захисникам донатом, – додала пані Катерина.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.