Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Плужненщині відбулося пленарне засідання сесії сільради: які питання розглядали та що ухвалили

На Плужненщині відбулося пленарне засідання сесії сільради: які питання розглядали та що ухвалили

На Плужненщині відбулося пленарне засідання сесії сільради: які питання розглядали та що ухвалили

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії сільської ради восьмого скликання, яке провів сільський голова Віталій Мартинюк. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, заступник сільського голови, старости, керівники відділів сільської ради. Сесійному зібраню передувала работа постійних комісій сільської ради, на яких були опрацьовані питання порядку денного.

– У ході засідання депутатами було розглянуто понад п’ятнадцять важливих для громад питань, зокрема, розглянути та затвердили зміни до сільського бюджету на 2023 рік та надання грошової допомоги, – зазначила членкиня постійної комісії з питань бюджету Майя Замашнюк.

Також депутатський корпус розглянув питання про внесення змін до Положення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Плужненської сільської ради та про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Затвердили питання про передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та затвердили маршрут руху автобусів до закладів освіти, які розташовані на території громади. Крім того, розглянули питання про встановлення оплати за харчування та навчання в закладах освіти, –  додала заступниця сільського голови Людмила Лужецька.

По всіх питаннях порядку денного депутати прийняли відповідні рішення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.