Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Family-UA: як сім’я однодумців наближає перемогу

Family-UA: як сім’я однодумців наближає перемогу

Family-UA: як сім’я однодумців наближає перемогу

Разом зростали та формувалися як особистості. Нині на передовій та в тилу вони наближають українську перемогу. Друзі та однодумці до повномасштабної війни – після великого вторгнення стали справжньою сім’єю, каже керівник благодійного фонду Family-UA Олексій Комарницький.

Наш фонд називається “фемілі”, ми друзі – як сім’я. Ми скидаємося грошима і купляємо все необхідне, – каже Олексій Комарницький.

До великої війни, розповідає Олексій, їх команда займалась благочинністю. Дбали про дітей-сиріт та літніх людей. Після 24 лютого частина друзів стала на захист країни, решта взяли на себе волонтерський тил.

Ми допомагаємо військовим та постраждалим від війни. Не лише йдеться про транспорт, дрони тощо. Це і, можливо, неочевидні, але теж важливі речі для цивільних. Наприклад, у наших друзів було весілля і замість подарунків та квітів молодята попросили принести їм мішки корму для тварин, – каже Олексій.

Його волонтери Family-UA передали на Херсонщину, де люди та тварини пострадали від російського екоциду. Окрім проднаборів цивільним, формують гуманітарні транші військовим. Найбільша потреба – транспорт.

Основний біль і проблема це, напевно, машини, бо це така історія, що коли в тебе стріляють, ти не дивишся чи є яма. Або лишив машину на півдня в посадці, пішов літати в іншому місці. Прийшов – вона чи згоріла чи її уламками побило. Було вже не один раз: і двері пробивало, і вікна, і колеса трощило. Тому на першому місці – машини, на другому – дрони, далі – все інше технічне спорядження, – розповідає Іван “Дрон”, український Воїн.

Відповідне авто бійцям, кажуть волонтери, шукали в Україні та Європі. Тепер, після ремонту, машина поїхала допомагати Захисникам. У фемілі кажуть, точної дати української перемоги не знає ніхто, але ми всі, на своїх місцях, маємо робити максимум, аби наблизити цей день.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.