Середа, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » На Плужненщині внутрішньо-переміщеним особам надали техніку та меблі

На Плужненщині внутрішньо-переміщеним особам надали техніку та меблі

На Плужненщині внутрішньо-переміщеним особам надали техніку та меблі

Плужненська громада активно працює над створенням комфортних умов для проживання людей, які були вимушені покинути свої домівки через війну та знайшли прихисток на Плужненщині. Місцеві мешканці збирають та передають продукти харчування, одяг, засоби гігієни, а керівництво громади систематично залучає допомогу від національних та міжнародних партнерів.

Дякуємо друзям з Центру розвитку ініціатив «ІнСорс» та Володимиру Плетюку, які завдяки фінансовій підтримці Фонду “Східна Європа” в межах проєкту «Шелтер» надали переселенцям частину меблів та техніки, а саме: двоярусні ліжка, стільці, бойлер, дошки для прасування, тумби з умивальниками, зазначають у Плужненській сільській раді.

Зокрема у сільраді наголошують, що наразі розробляються й інші проєкти для розвитку громади та внутрішньо-переміщених осіб.

Наперед проведено зустріч голови громади Мартинюка Віталія з членом ГО “Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» Володимиром Плетюком. Обговорено ряд важливих та необхідних питань та накреслено плани дій, – додають у Плужненській сільраді.

Нагадаємо, що напередодні, аби допомогти переселенцям з продуктами харчування, на території Плужненського аграрного ліцею посадили французьку картоплю.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.