Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Служба автомобільних доріг радить водіям та пасажирам дотримуватися простих порад у спекотну погоду

Служба автомобільних доріг радить водіям та пасажирам дотримуватися простих порад у спекотну погоду

Служба автомобільних доріг радить водіям та пасажирам дотримуватися простих порад у спекотну погоду

На Хмельниччині цими днями тепла та сонячна погода, тому Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області радить водіям та пасажирам дотримуватися простих порад під час спеки.

Не завжди можна спланувати час, який водії з пасажирами можуть провести у салоні автомобіля. Затримки в русі можуть бути спричинені заторами через ремонтні роботи, у черзі до АЗСта будь-якими іншими причинами, – розповідають у Службі автомобільних доріг.

Ніколи не залишайте дітей в салоні авто, адже сонце сильно нагріває метал і всередині автомобіля температура стрімко підвищується.

– Завжди беріть воду, бажано в термосі, де вона не буде швидко нагріватися. Провітрюйте авто перед поїздкою та в дорозі, користуйтесь кондиціонером (за наявності), бо для нормального самопочуття потрібне свіже повітря, – наголошують в установі.

За можливості, правильно плануйте час поїздки – найкраще вранці або ж ввечері, коли сонце не є таким палючим. І не менш важливо: якщо везете в автомобілі домашніх тварин, то не забувайте, що дії повинні бути такими ж.

Підрядні організації Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області продовжують роботи з забезпечення належного експлуатаційного стану дорожнього покриття для безпечного проїзду автомобільними дорогами державного значення. Цілодобова «Гаряча лінія» Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області: +380382783253, +380382783259, +380673844030, +380382789909, – додають у Службі автомобільних доріг.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.