Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На щиті повертається додому Герой із Ганнопільської громади: мешканців просять зустріти Захисника України

На щиті повертається додому Герой із Ганнопільської громади: мешканців просять зустріти Захисника України

На щиті повертається додому Герой із Ганнопільської громади: мешканців просять зустріти Захисника України

У бою з російськими окупантами загинув сержант Несен Микола Петрович, 1979 року народження, житель Ганнопільської громади. Про це повідомляє Славутська міська рада.

Прощання із загиблим Героєм відбудеться сьогодні, 10 січня, орієнтовно об 11.00 за адресою: вул. Козацька, 84/3. Громадське прощання розпочнеться у міському Палаці культури орієнтовно о 12.00. Заупокійна панахида за загиблим Героєм відбудеться орієнтовно о 14.00 в церкві с. Рівки. Поховають Героя на кладовищі в с. Рівки, – зазначають у Славутській міській раді.

Тіло Захисника України буде доставлено 10 січня орієнтовно з 09.00 до 10.00 год.

Просимо всіх жителів Славутської громади віддати належну шану та гідно зустріти, а також провести в останню дорогу нашого захисника, який поклав своє життя за свободу і незалежність України! – додають у міській раді.

Редакція порталу «Хмельниччина північ» висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Захисника України. Герої не вмирають, вони назавжди у наших серцях!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.