Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині активістки збирають книжки та розвивайки для дітей-переселенців

На Шепетівщині активістки збирають книжки та розвивайки для дітей-переселенців

На Шепетівщині активістки збирають книжки та розвивайки для дітей-переселенців

Книжки, канцелярію і товари для творчості збирають активістки для дітей-переселенців в Україні та за кордоном. Ідея виникла в команди однодумиць. Її в Україні реалізують мережа «Одна з нас» та ініціативна група акторок національного театру ім. І. Франка.

– Ми збираємо дитячі книги, щоб передати юним читачам та читачкам, діткам-переселенцям та в громади, в яких знищені і спалені школи і бібіліотеки, в міста, які приймають багато дітей-біженців, – пише Анастасія Рула, акторка та волонтерка.

Також речі творчості та розвитку збирають для дітей у Шепетівці. Їх можна приносити до місцевого ЦДЮТ. Далі їх згрупують та надішлють у ті точки, де маленькі українці та українки потребують цікавинок: книжок, розмальовок, олівців тощо.

Ми зібрали посилку, яка вирушила до наших переселенців у Польщу. Шепетівські підприємці відгукнулися та згодились її туди доставити. Також збираємо книги, канцелярію та матеріали для творчості для дітей у локації в Україні, – говорить Світлана Рула, психологиня та волонтерка ініціативи.

Світлана додає, що малеча, яка втратила у цій війні багато улюблених та звичних речей чи ритуалів, як от помалювати чи скласти пазл, потребує такої турботи.

Малюки, навіть ті, які не вміють читати, охоче хапаються за книжки. Ви не уявляєте, як діти тішаться таким речам. Одна із наших волонтерок розповіла історію, як до них у закладі підійшла дитина і запитала чи можна взяти собі книжку додому і уточнила: “Ну, не додому, а туди, де я зараз живу.”, – розповідають організатори.

Якщо ви мешкаєте в іншій громаді Шепетівського району і хочете долучитись до ініціативи, то можете сконтактувати зі Світланою у фейсбук, або написати нам у редакцію.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.