Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині активно зростає кількість правопорушень, скоєних неповнолітніми

На Шепетівщині активно зростає кількість правопорушень, скоєних неповнолітніми

На Шепетівщині активно зростає кількість правопорушень, скоєних неповнолітніми

Упродовж дев’яти місяців цього року на розгляді Шепетівського міського районного суду перебувало 40 справ про адміністративні правопорушення, скоєні неповнолітніми. Це на 17 справ більше, ніж торік – 23 справи.

– З-поміж усіх справ дві третини стосувалися розпивання дітьми пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді. Таких матеріалів у 2021 році розглянуто 26, минулого року – лише торік 16. Більшість із правопорушників – мешканці Шепетівського району (15 осіб), є і з міст Полонне та Шепетівка, – зазначили у міськрайонному суді.

За куріння дітьми тютюнових виробів у заборонених місцях складено 10 адмінматеріалів, з яких 9 стосовно хлопців і один щодо дівчинки. Більшість правопорушників – шепетівчани.

Також у суді розглядали справи щодо неповнолітніх фігурантів про адміністративні правопорушення, пов’язані з обігом наркотиків, дрібним викраденням чужого майна, порушенням правил дорожнього руху та керуванням транспортним засобом без посвідчення водія, проживання без паспорта, незаконної передачі заборонених предметів ув’язненим, – додають у суді.

Зокрема, на розгляді Шепетівського міськрайонного суду перебувало 75 справ про невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків із виховання дітей. Торік таких справ було на 29 менше (46 справ).

Популярні пости