Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівська Спілка ветеранів Афганістану святкує 35-річчя

Шепетівська Спілка ветеранів Афганістану святкує 35-річчя

Шепетівська Спілка ветеранів Афганістану святкує 35-річчя

Цьогоріч Шепетівській Спілці ветеранів Афганістану виповнилося 35 років. Під керівництвом Валерія Миколайовича Окорського вона пройшла нелегкий шлях становлення та організаційного зміцнення. За цей час багато зроблено й з увічнення пам’яті загиблих і померлих у післявоєнний час.

Щиро вітаю очільника Валерія Окорського та всіх членів спілки! Ваша єдність вражає та надихає! Ви – це повага до пам’яті, гідність історії та дружби! З поважним ювілеєм! Бажаю і далі нести крізь роки цінності братерства! Вітаю!зазначив Віталій Бузиль, міський голова Шепетівки.

Сьогодні Шепетівська спілка ветеранів Афганістану свою діяльність спрямовує на патріотичне виховання молоді. У клубі «афганців» для цього створили «Музей Слави воїнів-інтернаціоналістів», де зібрані зразки зброї тих часів, військова форма, особисті речі, та регулярно проходять екскурсії для школярів і студентів.

Є й колекція книг з афганської тематики, яку збирали і до цих пір збирають з усіх куточків України та республік колишнього СРСР. Також обладнали «Світлицю», де проводяться зустрічі з молоддю, вечори пам’яті, відкриті уроки, присвячені афганським подіям та сучасній війні на Сході України.

Спілка налагодила співпрацю з навчальними закладами міста та району. Ветерани разом з педагогами проводять уроки «Мужності», працюють у гуртках, беруть участь у підготовці старшокласників до служби в армії, організовують змагання на першість з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки, футболу, армреслінгу, перетягування каната та інших видів спорту.

Окрім цього, одне з найважливіших питань, яке на постійному контролі, – це питання соціального захисту, поліпшення житлових умов сімей учасників бойових дій на території інших держав. За ці роки понад півтора десятка воїнів–«афганців», які мають інвалідність, отримали власне житло.

Популярні пости