Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині діятиме Християнський військовий вишкільний табір «Захисник»

На Шепетівщині діятиме Християнський військовий вишкільний табір «Захисник»

На Шепетівщині діятиме Християнський військовий вишкільний табір «Захисник»

З 4 по 13 серпня 2023 року на території Регіонального ландшафтного парку «Мальованка» діятиме Християнський військовий вишкільний табір «Захисник». Кого прийматимуть та чому навчатимуть?

Молодь віком від 14 до 18 років, яка хоче глибше пізнати та цілісно сформувати свою особистість, загартувати характер, відкрити для себе образ християнського воїна та отримати основи військової підготовки, запрошують приєднатися до табору “Захисник”. Пріоритет у наборі віддаватимуть дітям із родин військовослужбовців.

Метою Християнського військового вишкільного молодіжного табору «Захисник» є духовна, моральна, фізична та інтелектуальна підготовка молоді до відповідального та справедливого служіння іншим на прикладі традиційного вчення Церкви про воїнів-християн, як захисників та служителів миру, добра, правди та справедливості.

Реєстрація триватиме до набору учасників або до 2 липня. Зареєструватися можна за посиланням.

Деталі – за телефонами:

  • 0976039895 – Марічка, секретарка табору;
  • 0673111053 – о. Василь Боднар, комендант табору.

Довідка:

Табір організовують Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, у співорганізації з окремими військовими частинами ЗСУ, НСОУ «Пласт» Станиця Шепетівка та ГО «ОТГ23».

Головне фото: скрин YouTube MaxFilm

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.