Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині експрацівник колонії, який ніс наркотики засудженому, отримав покарання

На Шепетівщині експрацівник колонії, який ніс наркотики засудженому, отримав покарання

На Шепетівщині експрацівник колонії, який ніс наркотики засудженому, отримав покарання

На Шепетівщині вирок отримав експрацівник колонії, який ніс наркотики засудженому. На початку листопада минулого року обвинувачений, на той час – молодший інспектор відділу виправної колонії, погодився на пропозицію засудженого принести йому канабіс.

– Під час досудового розслідування прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості. За її умовами, ексспівробітник колонії повністю визнав свою вину в інкримінованому злочині. Сторони узгодили вид і міру покарання: 5 років ув’язнення без конфіскації майна (із застосуванням ст. 69 КК України – призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом) зі звільненням від його відбування на іспитовий строк (ст. 75 КК України), – повідомили у Хмельницькому апеляційному суді.

Прокурор, обвинувачений та його захисник підтримали угоду й просили суддю її затвердити.

Суд дійшов висновку, що угода про визнання винуватості відповідає вимогам закону, не порушує прав, свобод та інтересів сторін та інших осіб, у зв’язку з чим може бути затверджена судом, та призначив йому узгоджене покарання – 5 років позбавлення волі без конфіскації майна зі звільненням від його відбування на 1 іспитовий рік, – зазначив суд.

Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.