Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У сусідній з Хмельницькою області передали ключі від перших модульних будиночків для ВПО

У сусідній з Хмельницькою області передали ключі від перших модульних будиночків для ВПО

У сусідній з Хмельницькою області передали ключі від перших модульних будиночків для ВПО

Сьогодні на Рівненщині вручили перші ключі від 12 модульних будиночків для понад 40 переселенців. Будиночки утеплені, витримують температуру до -40 градусів за Цельсієм. Мають автономне опалення. Тут облаштована кухня, душова, є шафа, двоспальне ліжко та двомісний диван.

Новостворене містечко знаходиться на території Радивилівської територіальної громади. Її обрали невипадково, адже громада займає друге місце в області з прийнятих ВПО у співвідношенні до місцевого населення, – зазначив Віталій Коваль, очільник Рівненської ОВА.

До речі, будиночки виготовило підприємство «Лайф Буд», релоковане з Харківщини на Рівненщину. До війни вони займалися монтажем теплоізоляції, а вже у Рівненській області перекваліфікувалися – стали робити модульні конструкції.

В будиночки поселяться сім’ї переселенців, які мешкають в громаді. Пріоритет надавали для офіційно працевлаштованих ВПО; мамам з дітьми, чоловіки яких є військовослужбовцями; людям з інвалідністю; вузькопрофільним спеціалістам, яких потребує громада тощо, – додав очільник області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.