Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині офіцери громади їздитимуть на нових автівках

На Шепетівщині офіцери громади їздитимуть на нових автівках

На Шепетівщині офіцери громади їздитимуть на нових автівках

Їх правоохоронці отримали сьогодні, 29 березня. У Хмельницькому ключі від авто та сертифікати представникам громад вручали керівники області та силових структур. Усього на регіон їх виділили 14.

Дві автівки марки Ravon та Renault Duster передали на Білогірщину. Останню передають на патрулювання офіцерові громади. Ravon обслуговуватиме групу реагування патрульної поліції.

May be an image of автомобіль та дорога

Окрім того, всі 58 офіцерів громад Хмельниччини отримали помпові рушниці.

Рівно рік тому Хмельниччина однією з перших долучилася до пілотного проєкту “Поліцейський офіцер громади”, який показав, що сьогодні, дякуючи тому, що поліцейський постійно знаходиться на території обслуговування, що він живе життям громади, переймається всіма проблемами громадян на своїй території, дає нам можливість створити безпечний простір у кожному куточку нашої області, -сказав начальник ГУНП в Хмельницькій області, полковник поліції Руслан Герасимчук.

Крім вручених сьогодні авто, ще 10 підрозділів поліції Хмельниччини отримали автотранспорт.

Довідка: офіцер громади – правоохоронець, який не лише працює у конкретній громаді, а й живе там. Оскільки громада бере на себе частину фінасування цього проєкту, офіцер громади звітує не лише перед керівництвом, а й перед нею.

Фото: фб профіль Білогірської Громади.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.