Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині працюватимуть класи безпеки та юнацька пожежна дружина

На Шепетівщині працюватимуть класи безпеки та юнацька пожежна дружина

На Шепетівщині працюватимуть класи безпеки та юнацька пожежна дружина

Про безпеку зі шкільної парти: у громадах Шепетівщини продовжують реалізацію проєкту “Клас безпеки” та стартують ще один просвітницький напрям.

Зараз ми, дорослі, маємо не лише подбати про безпеку дітей, а й навчити їх алгоритмам дій у разі тієї чи іншої надзвичайної ситуації, діям у ситуаціях, що можуть бути потенційно небезпечними, – пояснює Віктор Матвійчук, начальник Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. – Тож, у громадах області та нашого регіону зокрема, ми реалізуємо проєкт “Клас безпеки”.

Проєкт у Хмельницькій області стартували минулоріч і наразі у Шепетівському районі таких класів безпеки є два – у Нетішинській та Грицівській громадах.

Найближчим часом мають з’явитися такі ж простори у Славутській, Полонській, Шепетівській та Ізяславській громадах, – каже Владислав Терещук, провідний інспектор ВЗНС Шепетівського районного управління ГУ ДСНС у Хмельницькій області. – Там учасники навчального процесу зможуть від профільних викладачів та нас, рятувальників, переймати важливу інформацію та досвід, який може знадобитися у критичних ситуаціях.

Також у регіоні стартують пілотний проєкт “Дружин юних рятувальників пожежних” (ДЮРП).

ДЮРП діятиме на базі однієї зі шкіл Шепетівщини, – каже Владислав Терещук, – ми плануємо залучати учнів середньої ланки та старшокласників.

Рятувальники планують навчати дітей основам ЦЗ, протипожежної безпеки та залучати молодь до інформування населення.

Це будуть тематичні лекції та екскурсії, а також практичні заняття, де школярі навчаться як правильно організувати простір, аби там не сталося займання, як діяти у разі надзвичайних ситуацій та, за потреби, надати допомогу собі чи потерпілим. Цими знаннями вони зможуть поділитися не лише з іншими школярами та своїми близькими, а й з мешканцями нашого регіону.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.