Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Цифрова трансформація: Шепетівська ТГ бере участь у програмі “Громада 4.0”

Цифрова трансформація: Шепетівська ТГ бере участь у програмі “Громада 4.0”

Цифрова трансформація: Шепетівська ТГ бере участь у програмі “Громада 4.0”

В Україні триває другий день онлайн-навчання для місцевого самоврядування у рамках програми “Громада 4.0”. Загалом у проєкті бере участь 52 команди місцевих муніципалітетів, серед них – представники Шепетівської ТГ.

Ця громада стала єдиною із Хмельницької області, що бере участь у проєкті. “Громада 4.0” є акслераційною програмою для представників місцевого самоврядування. Навчаючись у тренерів та менторів проєкту, учасники зможуть діджитилізувати громаду – створювати та впроваджувати цифрові ініціативи. Навчання триває упродовж п’яти місяців, із березня по липень.

Довідка: “Громада 4.0” реалізується міжнародною організацією SocialBoost в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян та розширює можливості громад.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.