Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині розпочинається осіння кампанія з вакцинації диких тварин проти сказу

На Шепетівщині розпочинається осіння кампанія з вакцинації диких тварин проти сказу

На Шепетівщині розпочинається осіння кампанія з вакцинації диких тварин проти сказу

З 10 вересня 2021 року на території Хмельницької області розпочалася пероральна вакцинація  диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків АН-2.

Приманка з вакциною є безпечною для тварин і людей, має вигляд невеликих брикетів, розміром з сірникову коробку та із запахом м’ясо-кісткового борошна. Всередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Розповсюдження вакцини літаком – найбільш економічний із всіх систем розподілу. При цьому, обробці піддаються всі середовища існування лисиці (ліси, приміські зони та інші).

Розповсюдження даної вакцини відбувається згідно з розробленою схемою, аби на кожен квадратний кілометр потрапило 25 доз вакцин. Всього по області планується поширити 467 тис. 235 доз приманок з вакциною на площі 18 тис. 689 км², – зазначають у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Розповсюдження вакцини відбуватиметься над польовими та лісовими угіддями області поза територіями населених пунктів, болотами, водоймищами, авто- та залізничними шляхами.

Тривалість проведення пероральної імунізації (та охоплення всієї території області) залежатиме від погодних умов.

Просимо з порозумінням поставитись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин. При виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин, – звертаються до громадян представники Держспоживслужби.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.