П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині судили підлітка, який прив’язав до дерева хлопчика, бив кропивою та кинув жабу до білизни

На Шепетівщині судили підлітка, який прив’язав до дерева хлопчика, бив кропивою та кинув жабу до білизни

На Шепетівщині судили підлітка, який прив’язав до дерева хлопчика, бив кропивою та кинув жабу до білизни

На Шепетівщині судили підлітка за катування над дитиною. Спільно з товаришем вони прив’язали малолітнього хлопця до дерева, били кропивою й кинули йому в білизну жабу. Про це йдеться у вироку Шепетівського міськрайонного суду.

– 9 жовтня обвинувачений спільно зі своїм неповнолітнім товаришем були трохи напідпитку. На вулиці вони зустріли двох молодших хлопців. Ті попросили у них спінінг, щоб піти на риболовлю. Поведінка дітей юнакам не сподобалася. Вони змусили хлопців піти з ними до лісу в напрямку Лозичного, що на Шепетівщині, – йдеться у матеріалі справи.

Одного хлопця згодом відпустили, іншого ізоляційною стрічкою чорного кольору прив’язали до дерева, розстебнули джинси та відтягнувши гумку трусів, оголили статеві органи малолітнього потерпілого, після чого помістили туди жабу.

Також, тримаючи в руці дві рослини кропиви, її листям нанесли хлопцю близько 20 ударів по зв’язаних руках Хлопець плакав від болю й приниження, просив відпустити його. Кривдники тільки сміялися й знімали знущання на мобільний телефон, – додається у матеріалах справи. 

У лісі хлопці пробули 15-20 хвилин. Завершивши знущання, вони пригрозили потерпілому: якщо розкаже комусь про те, що трапилося, то вб’ють його батьків, а його «знову прив’яжуть і зроблять ще гірше».

– У суді обвинувачений у скоєному зізнався та попросив вибачення у малолітнього хлопця. Розповів, що того дня випадково разом з другом помітив дітей, які йшли та дивилися на них, що їм не подобалось. Пояснив, що за допомогою знущань хотів налякати його і провчити за зухвалу поведінку,  – зазначили у міському суді.

Суд визнав кривдника винним і призначив два роки позбавлення волі, але від відбування покарання звільнив, обмежившись одним роком іспитового терміну.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.