Середа, 29 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Славутські юні туристи стали володарями кубку області з пішохідного туризму

Славутські юні туристи стали володарями кубку області з пішохідного туризму

Славутські юні туристи стали володарями кубку області з пішохідного туризму

Напередодні у лісовому масиві біля Рекреаційного центру «Берег надії» с. Головчинці Хмельницького району відбувся Кубок області з пішохідного туризму. В змаганнях взяли участь 9 команд. Протягом трьох днів юні спортсмени змагалися на дистанціях ІІ-ІІІ класу складності на дистанціях «Смуга перешкод командна» і «Смуга перешкод. Звязки». Славутчани теж взяли участь.

– Роки онлайн-навчання, навчальний рік між сиренами та відключенням світла… Нарешті довгоочікувані обласні змагання як підсумок нашої щоденної роботи і тренувань… Тривожна ніч в сховищі напередодні змагань, – розповідають у Дитячо-юнацькому центрі туризму та екологічної роботи м. Славути.

Також у закладі зазначили, що попри всі складнощі, мають чудовий результат – юні туристи Дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи м. Славути посіли перші місця на всіх дистанціях та стали абсолютними переможцями в загальному заліку.

Призерами стали Ілля та Іра Нагорнюки, Влад Кукурудза, Оленка Семенюк, Каріна Білик, Аня Семенюк, Валерія Губаренко, Ніколь Козел, – додали у спортзакладі.Щиро вітаємо переможців та їх тренерів – Олександра Лук’янчука, Михайла Вараницю, Юлію Новзу, Олега Самойлюка!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.