Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині у власність громади повернуть приміщення пожежного депо

На Шепетівщині у власність громади повернуть приміщення пожежного депо

На Шепетівщині у власність громади повернуть приміщення пожежного депо

Місцевий мешканець однієї із тергромад на Шепетівщині намагався неправомірно привласнити безхазяйне нерухоме майно – нежитлове приміщення пожежного депо площею 714,6 кв. м. Справу вирішували у суді.

Джерело: Полонська міська рада

Під час здійснення Шепетівською окружною прокуратурою повноважень з представництва інтересів держави у суді встановлено, що Понінківською селищною радою Шепетівського району розпочато процедуру передачі у комунальну власність безхазяйного нерухомого майна – нежитлового приміщення пожежного депо площею 714,6 кв. м. Однак, внаслідок недобросовісних дій місцевого жителя, який раніше неправомірно намагався отримати у власність вказану нерухомість, територіальна громада будівлю не отримала.

Громада потребує приміщення для розміщення місцевої пожежної охорони, але її інтереси залишились незахищеними. Тож, у липні 2022 року керівник Шепетівської окружної прокуратури подав позов про передачу безхазяйної нерухомої речі у власність територіальної громади, ґрунтовно аргументуючи безпідставність та неправомірність претензій відповідача щодо нерухомості.

За принципової позиції окружної прокуратури, рішенням Полонського районного суду задоволено позов керівника Шепетівської окружної прокуратури про передачу безхазяйного майна вартістю 16,8 млн грн у комунальну власність селищної  громади. Наразі рішення суду не набрало законної сили та може бути оскаржене у апеляційному порядку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.