Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині відбувся захід Всеукраїнської прощі для родин загиблих військовослужбовців

На Шепетівщині відбувся захід Всеукраїнської прощі для родин загиблих військовослужбовців

На Шепетівщині відбувся захід Всеукраїнської прощі для родин загиблих військовослужбовців

Завдяки допомозі військових, батьків Героїв та небайдужих меценатів щороку у селі Лішня організовують прощу. Окрім каплиці-пантеону, тут спорудили пам’ятний хрест загиблим Героям та фігуру Святої Анни – заступниці родин. Захід покликаний об’єднати та надати духовну підтримку родинам загиблих на Сході України.

Вп’яте оргазітаром заходу став протоієрей Андрій Любуня. Цьогоріч до прощі долучилися п’ятнадцятеро військових капеланів, у тому числі, отець Василь Гетьман, матері загиблих з Шепетівки та заступниця міського голови Галина Безкоровайна.

Єдина молитва, яка вже традиційно триває три дні поспіль, об’єднала родини з усієї України: Шепетівки, Херсона, Луганська, Дніпра, Миколаєва, Кривого Рогу, Києва, Сум, Запоріжжя, Житомира, Хмельницького, Рівного, Тернополя та інших регіонів.

– У кожного свідомого українця має бути в пріоритеті подвиг наших земляків, усвідомлення ціни, яку вже заплатили хлопці, і яку платять щодня болем і жалем їх родини, – коментує подію у соціальній мережі Facebook міський голова Віталій Бузиль.

Після Богослужіння відбулася загальна панахида за воїнами. Батько загиблого десантника з Коростишева виготовив плити з іменами загиблих зі всієї України, які розміщені по периметру місця прощі.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.