Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині завершився сезон цукроваріння 2021

На Шепетівщині завершився сезон цукроваріння 2021

На Шепетівщині завершився сезон цукроваріння 2021

Нещодавно ПрАТ “Шепетівський цукровий комбінат” завершив цьогорічний сезон цукроваріння. Як кажуть самі цукровики підприємства, він пройшов буквально «на одному диханні»: і все обладнання відпрацювало, і сировина безперебійно постачалася на виробництво.

Ми відпрацювали добре з хорошими показниками. Це стало можливим саме завдяки ритмічній щоденній роботі комбінату, – коментує Роман Ковальчук, головний інженер ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат». – Агропартнери працювали пліч-о-пліч з нами. Перевізники також зацікавлені у системній співпраці. Вивіз сировини був злагодженим, усі впоралися з поставленими задачами, як зі збору, так і з привезення солодких коренів.

На підприємстві кажуть, що цього року вдалося здійснити заплановані реконструкції, модернізації та впровадити їх. Також особливо підкреслюють роль людського фактору під час “солодкого сезону” 2021.

Адже, коли колектив хоче працювати, зацікавлений в своїй роботі і має комфортні умови (а ми багато в цьому році працювали над умовами: модернізували та адаптували цехи), тоді і люди задоволені, і підприємство має високі результати. Наші працівники на власні очі бачать, що на цукроварні є рух і розвиток, тому їх очі «горять», – зазначає Роман Ковальчук. – На цьому ми, звісно ж, не зупиняємось. Буквально вчора газова піч ще горіла, завод працював, а ми вже розпочали здійснювати реконструкції: будівельники виставили фундаменти, розробили будівельні майданчики, розібрали естакаду завантаження газової печі. Це все зроблено для того, щоб далі модернізувати підприємство та розвивати його.

Щодо подальших планів, то на підприємстві готуватимуть ряд проєктів, які потрібно буде впровадити.

Це колосальні вкладення зусиль, знань та ресурсів: модернізація парового котла на спалювання вугілля, модернізація градильні (закупка градильні та заміна комунікацій), перенесення компресорів та ресиверів, будівництво прес-фільтрового відділення (де зараз вже працюють будівельники), модернізація складів цукру (відвантаження та завантаження складів), – додає головний інженер. – Разом з тим, ніхто не відміняє ремонтні та поточні роботи. Тож, плани та цілі визначено, а далі чекає плідна щоденна праця задля розвитку та модернізації нашої Шепетівської цукроварні.

Популярні пости