Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Шепетівці судили військового, який купив собі канабіс: чоловік лікується від наркозалежності

У Шепетівці судили військового, який купив собі канабіс: чоловік лікується від наркозалежності

У Шепетівці судили військового, який купив собі канабіс: чоловік лікується від наркозалежності

Військовий, який родом із Кіровоградщини, приїхав до Шепетівки для проходження військової служби за контрактом.

12 вересня 21-річний військовий через телеграм-канал придбав собі канабіс. Наркотичний засіб для власного вживання чоловік зберігав у місці свого тимчасового проживання.

– Про незаконну покупку через два дні він розповів військовим службовим особам. А 16 вересня під час санкціонованого обшуку у спальній кімнаті військовослужбовця правоохоронці виявили та вилучили 8,786 г канабісу, металевий пристрій для подрібнення, пристрої, які можуть використовуватися для вживання наркотиків, -йдеться у матеріалах справи.

Під час судового засідання чоловік запевнив, що більше не вживатиме, адже пройшов курс лікування від наркотичної залежності. Також попросив його суворо не карати. Чоловіка негативно характеризують за місцем служби, і він уже був судимим за зберігання психотропних речовин і вчинив нетяжкий злочин у сфері обігу наркотичних засобів під час відбування покарання за попереднім вироком. Однак, він звернувся за меддопомогою, щиро розкаявся та активно допомагав слідству. Враховуючи сукупність цих факорів, суд прийняв рішення:

Чоловіка визнали винуватим за частиною 2 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинене протягом року після засудження за цією статтею) та призначив йому остаточне покарання – 2 роки 2 місяці позбавлення волі, проте, звільнив від його відбування з випробуванням на 1 рік 6 місяців іспитового строку. Нагляд за поведінкою обвинуваченого суд поклав на командира військової частини.

Популярні пости