Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівському водоканалі замінено насос, який забезпечує водопостачання по всій території міста

На Шепетівському водоканалі замінено насос, який забезпечує водопостачання по всій території міста

На Шепетівському водоканалі замінено насос, який забезпечує водопостачання по всій території міста

Модернізація обладнання на Шепетівському водоканалі успішно розпочата. Зокрема на території комунального підприємства замінено перший насос на водонапірній станції-2, робота якого забезпечує водопостачання по всій території Шепетівки. Новий насос прокачує 7 тис. м3 питної води на добу задля потреб шепетівчан.

Наприкінці минулого року я залучив 2,4 мільйони гривень субвенції соціально-економічного розвитку територій для закупівлі 13 одиниць нового обладнання для водоканалу, – зазначив Олексій Жмеренецький, народний депутат України.

Попереднє обладнання вже вичерпало свій ресурс, оскільки було встановлено ще у 2003 році. Тому модернізація водопостачального обладнання у громаді є стратегічним і життєво важливим заходом.

– Усі заплановані нами заходи покращать якість послуг, дозволять стримувати підвищення тарифів та прогнозовано дадуть економію до 1 мільйону гривень в рік за рахунок автоматизації багатьох процесів, – додає народний обранець.

Директор “Шепетівкаводоканалу” Віталій Биков зазначає, що через те, що у міському бюджеті коштів на модернізацію немає, доводилось працювати зі старим обладнанням, насосами. Відповідно, витрати на них високі. Проте зміни стали можливими і завдяки співпраці вдалося розробити і отримати кошти на план дій.

Сьогодні вперше за останні 10 років життя міста розпочали таку масштабну комплексну модернізацію об’єктів водопостачання в громаді, яка в подальшому відкриває перспективи розширення сітки водопостачальних мереж в місті за рахунок підвищення потужностей оновленого обладнання з прокладанням нових мереж, – коментує Олексій Жмеренецький.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.