Вівторок, 17 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Шість громад Шепетівщини увійшли у ТОП-20 рейтингу малих і середніх громад Хмельниччини

Шість громад Шепетівщини увійшли у ТОП-20 рейтингу малих і середніх громад Хмельниччини

Шість громад Шепетівщини увійшли у ТОП-20 рейтингу малих і середніх громад Хмельниччини

Сьогодні, 19 січня, у Фонді «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» оприлюднили черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч. Цю інформацію опублікували на фейсбук-профілі Фонду.

У Хмельницькій області оцінювали 59 громад. Інституційну привабливість громад аналізували за 40 критеріями. Вони, як позиції громад Шепетівського району, які увійшли у топ-20 минулого року, – лишаються сталими.

На третій позиції загального рейтингу – Славутська міська ТГ, яка набрала 98,76 балів. Одразу за нею із 68,83 балами – Нетішинська міська ТГ. Шепетівська міська ТГ, маючи 50,01 балів, – на сьомій сходинці рейтингу. Білогірська громада – на тринадцятій позиції. Її рейтинг – 25,9. Дещо відстає Ізяславська ТГ. Вона на шістнадцятій сходинці, маючи рейтинг 25,09. Крупецька ТГ має 23, 65 балів та посідає 19 позицію.


Далі рейтинг виглядає наступним чином: Полонська ТГ посідає 23 сходинку, за нею, на 24 позиції, – Берездівська. 28 місце у Сахновецкої громади, Грицівська ТГ – на 31-й сходинці. Улашанівська громада -на 37-й позиції, одразу за нею із незначиним відривом – Понінківська ТГ. Ці громади увійшли у ТОП-40.

На 43 позиції – Ленковецька ТГ, 45-та – Ямпільщина. Із незначним відривом у 0,5 бала на 52 та 53 сходинках рейтингу – Судилківська та Плужненська громади, відповідно. Ганнопільська ТГ розсташувалась на 55 сходинці, Михайлюцька ТГ – 57.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.