Понеділок, 28 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » На Славутчині лісівники врятували маля лебедя, що заплуталось у рибальську волосінь

На Славутчині лісівники врятували маля лебедя, що заплуталось у рибальську волосінь

На Славутчині лісівники врятували маля лебедя, що заплуталось у рибальську волосінь

Лісівники з ДП “Славутський лісгосп” закликають краян бути еко-свідомими та не лишати після себе сміття. Цього разу така недбалість ледь не коштувала життя малюкові з лебединої родини.

Вчора на сайт управління надійшло повідомлення від підписниці, яка побачила, що на Голубих озерах дитинчаті лебедя потрібна допомога: «Найімовірніше – він сильно заплутався у сітку», – написала дівчина. Самі ж відпочиваючі боялися надати допомогу птаху, аби не нашкодити. Тож, одразу написали нам, – розповідають у лісгоспі. – Після перегляду повідомлення на озеро миттєво вирушили працівники Славутського лісгоспу: мисливствознавець Микола Караван, інженер лісового господарства Сергій Петрівський та начальниця дільниці із вирощування посадкового матеріалу Наталія Білецька.

Уже на місці події лісівники, вивчивши ситуацію, вивільнили лебедя та відпустити його до родини.

Лісівники закликають мандрівників, що тут відпочивають проводити свої вакації із повагою до природи.

Будь ласка, пам’ятайте про правила поведінки на природі, не залишайте після себе сміття та будьте еко-свідомими. І, звісно ж, дякуємо уважній підписниці Ользі Шикирявій , яка також стала героїнею «спецоперації» з порятунку лебедя, – додають у лісгоспі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.